SPORTLSAED MEIST

HARRI KULLAS 

Mina kasutan igal treeningul 365JP BCAA  ja Iso Fuel+ segu. Mulle meedlib BCAA-le lisada maitsestamata Iso Fuel+ pulbrit, saan kõik vajaliku kätte ja maitse on hea!

Kindlasti mu lemmik on 365JP Vegan Proteiin, mis minu puhul aitab taastuda väga kiirelt ning sobib mu seedimisele hästi..

Lisaks kasutan 365JP Omega 3 ja Mg+Z kapsleid, Pre Intra Workout-i ja Energiageele.

CHRISTIN AMANI KIIVIKAS

Olles proovinud kümneid ja kümneid valgupulbreid eri brändidelt julgen öelda, et 365JP Valgupulbreid on raske üle trumbata.

Enamus minu hommikuid algavad pudruga, seega on minu jaoks ülimalt oluline, et ma saaksin hea maitseelamuse.

Pudrule lisan valguallikaks juurde proteiinipulbrit ja hetkel on minu südame võitnud Cookies’n Cream valk. Teeb pudru nii mõnusalt kreemiseks, ei lähe tükiliseks ja mis peamine, maitsebki nagu üks suur küpsis!

MIKO LILLEORG

Kōige enam meeldib mulle kasutada 365JP valikust pre-workout joogipulbrit, tänu millele suudan treeningutel hoida fookust ja vōtta igast trennist maksimumi! 

Lisaks kasutan 365JP Kreatiini, mis aitab parandada minu sooritusvõimet jõu ja plahvatuse osas. Lisaks soovitan soojalt ka intensiivsemate ja pikemate treeningute puhul kasutada 365JP Energiageele. Mul on aidanud tunduvalt kauem treeningu ajal vastu pidada.

Taastumiseks kasutan loomulikult 365JP Proteiine.

KRISTIAN KULLAMÄE

Korvpalli treeningute ajal kasutan 365JP toodetest BCAA-d, vahest segan ka ISO Fule+ kokku. Võistlupäevadel enne mängu ja poolajal on lemmikuteks 365JP Energiageelid. 

Peale korvpalli trenne ja jõusaali kasutan alati 365JP valgupulbreid.

365JP puhul meeldib mulle eriti, et on palju erinevaid maitseid, mile vahel valida ja tooted on portsjonpakendites, mida on mugav kaaasa võtta ja kasutada.

MARTTI JUHKAMI

Olen aastate jooksul peaaegu kõiki 365JP tooteid tarvitanud ja olen alati väga rahule jäänud.

Igapäevaselt tarvitan treeningutest taastumiseks ja lihaste arengu toetamiseks Whey Protein 100% ja Kreatiini, mis on minu hinnangul ühed parimad turul.

Lisaks igapäevasele proteiini ja kreatiini tarvitamisele kuulub minu lemmikute hulka ka 365JP Energiageel, mida kasutan mängudel iga geimi lõppedes, et püsida värske ja valmis uue geimi võitluseks.

AVELI UUSTALU

Iso Fuel+ joogipulbrid on minu jaoks suur leid olnud. Neid on erinevaid maitseid, seega siit leiab igaüks omale meelepärase maitse. Minu üheks lemmikuks on saanud orange-mango – kergelt troopilise mekiga, tekitab ka kerge suvetunde ja annab hea energia treeninguks.

 

Olen proovinud erinevate brändide energiageele, kuid mitte ükski pole piisavalt hästi sobinud, kuidagi raskelt läksid alla. 365JP sidruni ja maasika energiageelid on hea maitsega, lihtsasti avatavad ja mugavas pakendis— täpselt sellised, mida on super hea näiteks maratonile kasutada.

 

365JP Valgupulbrit kasutan enamasti peale treeninguid ja ka peale võistlusi, et kiirendada taastumisprotsesse. Salted Caramel on minu lemmik, paraja magususega ja väga hästi lahustuv.

OLE KURSIS, LISAME SPORTLASI JUURDE!

Shopping Cart
Scroll to Top