Q10 Coenzyme kapslid 60 tk

 15.50

9 laos

Vali kogus:

365JP Q10 Coenzyme kapslid musta pipra puuviljaekstrakti ja E-vitamiiniga. Toidulisand. 60 kapslit.

Miks on Q10 Coenzyme Sulle kasulik?

  • Suurepärane antioksüdant, mis pärsib vananemise protsesse, aitab stressiga hakkama saada ja tugevdab vastupanu haigustele.
  • Kaitseb veresoonte seinu, aju ja kogu närvisüsteemi kahjustuse eest
  • Omab võtmerolli rakkude energia tootmises ja kaitseb raku membraane (ehk raku kestasid).
  • Suurendab vastupidavust ja on suurepärane immuunsüsteemi tugevdaja.

Q10 Coenzyme (Q10 koensüüm) on meie organismi igapäevase energiavarustuse jaoks ülitähtis aine – see võimaldab rakus energiat toota. Tervisliku elustiili ja tasakaalustatud toitumise korral on ka koensüüm Q10 piisav tase meie organismis tagatud, aga Q10-puudus tähendab väsimust, jõuetust ja kehalise koormuse taluvuse vähenemist.

Q10 tõstab vastupanuvõimet stressile ja haigustele ning aitab pingelisel eluperioodil hoida keha tervena. Samuti parandab ta mälu, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning aitab ennetada viirushaigusi. Koensüüm Q10-l on ka vererõhku ja veresuhkru sisaldust langetav toime.

Pidevalt madal koensüüm Q10 tase organismis tähendab suuremat südame- ja veresoonkonnahaiguste, igemepõletiku, immuunsüsteemi häirete ja kasvajate ning närvisüsteemi kahjustavate häirete, näiteks seniilsus, ohtu. Q10-l on oluline roll ka keha vananemisprotsessi pidurdamisel.

KASUTAMINE: Soovitatav päevane kogus: 1 kapsel päevas koos vee ja söögiga. See toode ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust!

SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Vaata ka meie teisi kapslitooteid: kapslid.

Q10 Coenzyme

Q10 Coenzyme

 

Koostisosad: Maltodekstriin, kapsli kest (želatiin, puhastatud vesi, stabilisaatorid: kaltsiumkarbonaat, naatriumoktenüülsuktsinaattärklis), koensüüm Q10, vitamiin E (DL-alfa-tokoferüülatsetaat), paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid), must pipar (Piper Nigrum) puuviljaekstrakt.

Päevane annus

KOOSTISOSAD

1 kapsel: 620 mg

* NRV %

Koensüüm Q10 (mg)

100

Musta pipra ekstrakt (mg)

1

Vitamiin E (mg α-TE)

6

50