PYRUVATE kapslid 90 tk

 17.00

11 laos

Vali kogus:

365JP Pyruvate (püruvaadi) kapslid. Toidulisand. 90 kapslit.

Miks on Pyruvate Sulle kasulik?

  • See võib vähendada nälja- ja väsimustunnet.
  • See võib suurendada organismi jõudlust ja suurendada lihastele kättesaadavat energiat.
  • See võib kiirendada teie ainevahetust.
  • Stimuleerib rakkude hingamist ja võib olla kasulik rasva tootmise takistamiseks.

Püruvaat on suhteliselt uus täiendus sportliku ja sporditoitumise tööstusele. Püruvaat saadakse püroviinhappest. Püruvaat on ühend, mis alustab Krebsi tsüklit. Krebsi tsükkel on energiatsükkel, mis vastutab otseselt ATP (energia) tootmise ja eelkäijate eest.

Pyruvate (püruvaat) on toitaine, millel on suur roll protsessides, mis kontrollivad energia tootmist kehas. Püruvaat asub raku mitokondrites, nn raku “elektrijaamas”. Püruvaat aitab hõlbustada olulisi ainevahetusprotsesse, mis laevad keha. Ehkki seda elementi toodetakse kehas loomulikult, viitavad mõned uuringud sellele, et püruvaadiga toidulisandid võivad aidata kehal energiat tõhusamalt kasutada.

KASUTAMINE: Soovitatav päevane kogus: 2 kapslit päevas koos rohke vedelikuga. See toode ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust!

SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Vaata ka meie teisi kapslitooteid: kapslid.

Pyruvate

Pyruvate

 

Koostisosad: Kaltsiumpüruvaat, kapsli kest (želatiin, puhastatud vesi, stabilisaatorid: kaltsiumkarbonaat, naatriumoktenüülsuktsinaattärklis), maltodekstriin, paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid).

Päevane annus

KOOSTISOSAD

2 kapslit: 1840 mg

Kaltsiumpüruvaat (mg)

1500

 – millest püruvaat (mg)

900